Головна Посилені з/ч Пневмоподвеска

Пневмоподвеска

Повідомити про помилку
Фільтри
← Назад
Сортувати:
Повідомити про помилку
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Відправити:
Пневмоподвеска від до
У такому діапазоні немає товарів.
Vnedorognik Blog: інструкції, статті, огляди, тюнінг:

Пневматична підвіска - це тип підвіски, що передбачає можливість настройки дорожнього просвіту. Відбувається це в напівавтоматичному, або авторежимі. Регулювання здійснюється без використання фізичної сили.

chto-takoe-pnevmopodveska__221740-620x0.jpg

Пневмопідвіски відомі понад 60 років. Тривалий час вони застосовувалися на напівпричепах, вантажному транспорті. Також пневматична підвіска іноді зустрічається і на авто бізнес-класу в заводській комплектації. Відносно недавно виробники почали випускати комплекти для самостійної модернізації. Все більше охочих встановити пневмоподвеску на позашляховики, кросовери, пікапи. Комплекти для створення пневмопідвіски на автомобілях представлені в нашому інтернет-магазині.

Від пружинних підвісок пневмопідвіска відрізняється присутністю подушок замість пружин. Тиск в пневмоподушках змінюється, за рахунок чого і відбувається регулювання ходових характеристик авто.

Навіщо потрібна пневматична підвіска?

Головне достоїнство пневмопідвіски - можливість зміни висоти і жорсткості транспортного засобу в широкому діапазоні. Це її основна відмінність від пружин. Заміна штатних пружин на інші не дозволяє домогтися потрібного кліренсу, а внесені зміни будуть незворотними. Щоб повернути автомобіль в початковий стан потрібно кардинальне втручання. Пневматична підвіска більш гнучка в цьому плані, дозволяє адаптувати позашляховик під будь-які дорожні умови - трасу, грунт, бездоріжжя.

Пневматичні подушки мають прогресивне стиснення. Чим сильніше вони стискаються, тим більше жорсткість. «Пробити» пневматичну підвіску складніше, ніж пружинну. Також автомобілі з Пневмоподушка поводяться стійкіше на поворотах, допускають менший крен.

Пневматична підвіска дозволяє зберегти їздові якості автомобіля, незалежно від ступеня завантаженості. Не варто забувати і про естетичну складову - такі автомобілі виглядають вкрай брутально.

Що входить в пневмоподвеску?

pnevmopodveska_aride_na_gaz_gazon_next_14-_zadnyaya_osy_1.jpg

Будь-яка пневматична підвіска припускає наявність наступних компонентів:

  • компресор - відповідає за нагнітання повітря;
  • ресивер - в ньому зберігається стиснене повітря;
  • клапани та інші компоненти - забезпечують розподіл повітря по системі;
  • керуючий блок - контролює роботу компресора і клапана.

Діаметр клапанів, повітряних каналів, потужність компресора і характеристики інших складових пневмопідвіски підбираються виходячи з параметрів автомобіля, побажань автовласника.

Керуючі блоки можуть комплектуватися аналоговими манометрами, електромаг6нітнимі клапанами та іншими контролерами. Все залежить від просунутості системи. Регулювання може виконуватися по команді водія, або автоматично.

Види пневматичних підвісок

Існує 2 різновиди пневмопідвісок:

  1. 2-контурна. Має просту конструкцію, передбачає наявність одного клапана і контуру на вісь. Така система дозволяє окремо регулювати рівень підйому задньої і передньої частини машини. Недолік 2-контурної підвіски - збільшення тиску на одну з пар коліс під час входження в поворот. В результаті цього автомобіль може сильно кренитися. Мінімізувати цю проблему можна за рахунок жорстких стабілізаторів.
  2. 4-контурна. Дана система позбавлена ​​описаного вище недоліку. Тут клапана встановлюються на кожне окреме колесо. Кожна подушка утримує потрібний тиск в будь-яких дорожніх умовах. 4-контурна підвіска дає можливість вирівняти автомобіль навіть в разі несиметричною завантаження.

Термін служби підвіски

Сучасні комплекти пневматичної підвіски не бояться бруду і вологи. Чутливі компоненти знаходяться в герметичному стані.

Ресурс системи залежить від умов експлуатації. Середній термін служби окремих компонентів - 60 тисяч кілометрів пробігу.

Пневмопідвіска підходить для періодичної їзди по бездоріжжю. Для екстремального бездоріжжя і тріалу кращим варіантом буде на ресорах.

Якщо вас зацікавила пневматична підвіска і ви хочете модернізувати свій автомобіль - в нашому магазині ви знайдете відповідні комплекти для доопрацювання і обслуговування.

Відгуки про Пневмоподвеска

Пневмоподвеска РИФ для УАЗ Буханка задний мост 12388 грн

Супер подвеска, предупредили за задержку, но все таки дошла.

Василий Вуленко • 30.09.2021