Головна Посилені з/ч Важелі керування

Важелі керування

Повідомити про помилку
Фільтри
← Назад
Сортувати:
Повідомити про помилку
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Відправити:
Важелі керування від до
У такому діапазоні немає товарів.
Vnedorognik Blog: інструкції, статті, огляди, тюнінг:

Ліфт підвіски - так називається процес тюнінгу, який передбачає підняття кузова автомобіля. Збільшення кліренсу найчастіше використовується власниками позашляховиків, пікапів, які ведуть активний спосіб життя.

Існують різні ліфт комплекти. Зазвичай вони випускаються американськими і австралійськими виробниками. Ліфт комплекти відрізняються від звичайних деталей підвіски посиленою конструкцією, використанням більш міцних матеріалів.

Застосовуються при ліфті підвіски і важелі управління. Вони підходять при піднятті кузова на 2-4,5 дюйма. Встановлюються важелі на задню і передню вісь. У нашому магазині можна придбати важелі окремо, в наборі, а також окремі комплектуючі до них.

Різновиди важелів управління

Функціональне призначення цих деталей визначається місцем монтажу. У плані позиції важелі діляться на нижні і верхні, передні і задні.

За кількістю точок кріплення важелі бувають:

  • прямими - містять 2 точки монтажу;
  • H-формату - є 2 стандартних важеля, з'єднаних між собою за рахунок перемички;
  • трикутні - мають 3 точки кріплення, в деяких моделях передбачена поперечина.

Поздовжні важелі встановлюються у напрямку руху транспортного засобу, поперечні - поперек.

Переваги використання посилених важелів управління

Заміна звичайних важелів управління на посилені дозволяє домогтися наступних переваг:

  • збільшення дорожнього просвіту, що корисно позначається на прохідності позашляховика;
  • приріст кліренсу дозволяє встановити великі по діаметру колеса;
  • переміщатися по бездоріжжю стає більш безпечно і комфортно, посилені деталі здатні впоратися з екстремальними навантаженнями;
  • регульовані важелі дозволяє налаштувати розвал підвіски, попередити надмірний знос покришок, поліпшити керованість автомобілем;

Також посилені важелі забезпечують кращий хід підвіски. Залишається в плюсі ​​і зовнішній вигляд - ліфтованний автомобіль виглядає більш брутально і привабливо.

Виробники важелів управління

В асортименті нашого магазину знайдуться запасні частини для ліфта під популярні моделі позашляховиків, кросоверів і пікапів - Jeep Wrangler, Ford F-150, Toyota Tacoma і т.п. Ми спробували представити продукції від різних компаній.

Rubicon - це легендарний американський виробник деталей підвіски для автомобілів offroad. Важелі управління бренду вважаються одними з кращих на модель Wrangler JK. Відмінною їх рисою є поєднання високоміцної сталі і надійних полімерів. Така комбінація забезпечує надійність в умовах будь-якого бездоріжжя.

Teraflex - ще один американський бренд, що пропонують деталі для ліфта підвіски. Важелі управління компанії підходять для монтажу на заводські кріплення. Більшість деталей застосовні на підвісках з будь-яким ліфтом. Для захисту від корозії на всі комплектуючі наноситься спеціальне покриття.

Продукція інших брендів з нашого каталогу не менше якісна. За консультацією та допомогою в підборі звертайтеся через чат або по телефону.